RinaMt2 Server

Merhaba, Sevgili Oyuncular

RinaMt2 oyunu 2014 ‘ ten beri Yüksek Online ile Aktif alanında benzersiz ve kusursuz bir oyundur. 65-250 Level aralığıyla oluşturduğumuz kendine özgü kusursuz alt yapısıyla belirli bir kitleye sahiptir.

Sezon hikayesiyle siz değerli oyuncuların emeklerini ve zamanlarını boşa çıkarmıyoruz. Tamamen kurumsal bir kimliğe ve yönetime sahip olan oyunumuzunda oyuncuların emekleri bizler için çok önemli. Buna en büyük kanıt şirketimiz bünyesinde bulunan tüm oyunların uzun süredir sorunsuz online kalmasıdır.(7 Yıl +)

RinaMt2 oyunumuzda güzel seviyeli bir ortamla tanışacağınızdan ve özlediğiniz Mt2 günlerine döneceğinizden eminiz. Sizler için hazırladığımız bu oyunda sizin tüm taleplerinizi yerine getirmeye çalıştık. Şirket politikamız oyunlarımızı daha sonraki yıllara taşımak ve 1 oyuncu kalsa dahi kapatmamaktır. Şirketimiz KCT Bilişim kurumsal bir şirket olup nesne market alışverişlerinizde e-arşiv sistemi ile anında fatura kesen pvp sektöründe tek şirkettir. Tüm alışverişleriniz yasal mevzuatlara uygun lisanslı ve güvenli ödeme sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Oyunlarımızın barındığı yüksek performanslı sunuculardan tutun web sitelerimizde kullanılan programlama dillerine kadar herşey üst düzey ve son teknolojidir.

Kaliteli bir oyuna erişmek istiyorsanız bizi seçebilirsiniz fazla uzatmadan tanıtıma geçelim

 Genel Özellikler

65 Seviye Başlangıç250 Seviye BitişEfsunlu Başlangıç EşyalarıSkiller NPC’den P yapılırF5 Efsun BotuF6 Efsun Tahtası%1000 DroplarCatacomb Ejderha OdasıBuz DiyarıGenişletişmiş Zombi AdasıHızlı Ekipman Sistemi

Güvenli Giriş Sistemi4 Envanter SistemiSorunsuz Hızlı Kanal DeğişimiRuha Bağlama SistemiEşyalar YanmazTaşlar Geçerken KırılmazSilah,zırh,ayakkabı,kask DönüşümleriOnaylı HP/SP GörüntülemeWon SistemiSınırsız Ok & İksirKaraktere İşlenmiş Şebnemler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir