Metin2 Pvp Server Hayatı

Metin2 pvp server ve metin2’nin oyun hayatı ne kadar sürer

Pvp serverler oyunları ilk Türkiye de doğmasa da dünyada aynı amaçla hizmet vermektedir. Özellikle resmi oyunların hızlı gelişimi ve grafik olarak oldukça iyi durumlara gelmeleri bu durumu fazlasıyla açıkladığını düşünmekteyim. Neden diye sorarsak Örnek bir resmi oyunda eski yıllarda oynamış kişiler o ortamı tekrar araması ve yeni oyun düzenine alışık olamamasıdır. Şimdi ki pvp serverler oyunları bunuda yıkmış görünmekte. Hem eski hem yeniyi birleştirerek sanki bu durumu kendi aleyhine çevirmiş gibi görünüyor.

Metin2 pvp server oyunlarında baktığımızda özellikle 2010 yıllarının çok arandığını görmekteyiz. Bu durum oyuncuları pvp serverlar oyunlarına yönelmesine devam ettirmektedir. Tabi tek bu neden yok başka nedenlerde bulunmakta. Oyun işleyiş olarak pvp oyunları oldukça değişiklik göstermektedir. Metin2 pvp oyununda karakter geliştirmek resmi oyuna göre oldukça hızlı ve ücretsizdir.

Mmorpg diyince aklımıza ilke gelecek oyunlardan biri şüphesiz ki Metin 2’dir. 2005 yılında piyasaya sürüldüğünden beri ortalığı kasıp kavuran, muhteşem müzikleri ve rengârenk haritaları ile oynamaya doyamadığımızın Metin 2 hâlâ eski sıcaklığını korumaktadır. İster Metin2 pvp serverler ister resmi serverlerden birine girip aradığınız tadı bulabilirsiniz.

Metin 2 demişken de pvp server demeden geçmek olmaz. Oyunun en güzel yanlarından biri ise kullanıcıların kendi sunucularını açıp istedikleri gibi kuralları değiştirebilmeleri, zaten olan onlarca çeşit silah, zırh ve haritalara yenilerini ekleyebilmeleri ve oyun içi npc ekleyerek normal sunucularda ulaşması güç olan eşyalara ulaşımın sağlanmasıdır. Bu sayede ne aksiyon ne de macera dur durak bilmezken Metin 2 de hiçbir zaman sıkmaya başlayacağa benzemiyor. Oyunlar mekanı sitesi olarak metin2 oyunlarının daha bir 10 yıl daha gideceğini, hatta bu gelişim ile giderse sektörde hep ilk 5 de kalacağını düşünmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir