Metin2 Yeni Acılan Emek Serverler

Yeni Açılan Editsiz ve Ws’lik Bol Onlineli Metin2 Pvp Sunucuları

Online olarak oynanan ve tam bir strateji oyunu olan Metin2 oyunları, item savaşlarının güvenilir şekilde oynanması için editsiz pvp serverler üzerinde oynanması gerekir.

Online olarak oynanan ve tam bir strateji oyunu olan Metin2 oyunları, item savaşlarının güvenilir şekilde oynanması için editsiz pvp serverler üzerinde oynanması gerekir. Metin2 oyunlarında editsizserverlar ile kısa sürede de olsa item satmadan oyunda kalınabilmektedir.

Wslikserverler

Emek serverler

Lycanlıserverler

Kraliyetliserverler gibi çeşitler bulunmaktadır.

Metin2 Server Özellikleri Nelerdir?

Metin2 pvp serverler içinde ws’likserverler en kolay serverler olarak hizmet vermektedir. Oyunda kısa süreli eğlencenin tavan yaptığı Ws’likserverler, çok fazla rağbetgörmesine rağmen, uzun ömürlü olmamaktadır.

Ws’likserverlerda sadece kısa süreliğine oyun oynanabilmektedir. Ws’likserverlerda silahlar, zırhlar, oyundaki tüm yardımcı itemler, levelitemleri gibi birçok nesneler NPC’de bulunur.

Metin2 oyunlarında en çok rağbet gören serverler orta dereceli olanlar ve emek serverlarıdır. Zorluk derecesi en yüksek olan serverler, emek serverlarıdır. Karakterleri korumak, level atlamak, güç kazanmak, oyuncuları zorlamaktadır.

Orta dereceli serverlarda 3 ya da 4 adet dönüşüm bulunmaktadır. Çoğunlukla eğlence amaçlı olan orta dereceli serverlardaitemlerin yapılması da orta zorlukta gerçekleşmektedir.

Editsiz ve Ws’lik Metin2 Pvp Sunucuları

Yeni açılan editsiz ve Ws’lik bol onlineli metin2 pvp sunucuları arasında Wslikmt2 bulunmaktadır. 110-120 simyasızws’likserverda kuşak sistemi bulunmaktadır.

Efsun botu, beta haritalara ve zindan (ejder, nemere) bulunan serverdeedititem, simya ve 4’den fazla CH bulunmamaktadır.

Yeni açılan editsiz bir başka Metin2 pvp sunucu ise Redmt2’dir. Kuşak sistemi, edititem, lycan karakteri ve 4’den fazla CH bulunmayan serverda; offline Pazar sistemi, efsun botu, beta zırh/silah ve zindan bulunmaktadır.

Editsiz bir başka Metin2 pvp sunucu ise Altarmt2’dir. Simya, lycan, kuşak ve edit bulunmuyor. Beta haritaları, zindan, 4’den fazla CH, beta zırh/silah, efsun botu ve kuşak sistemi bulunmayan server, 1-99 orta emek serverdır.

Albayrak onlinegame 65-250 orta emek pvpserver’da; kuşak sistemi, offline Pazar sistemi, efsun botu, beta zırh/silah ve beta haritalar bulunmaktadır. Simya, edititem, lycan karakteri, zindan ve 4’den fazla CH yoktur.

Arena2 Ws’likserver 104-15 level aralığına sahiptir. Türü betalı olan serverda; lycan, simya, kuşak, tılsım yoktur. Binek, kostüm vardır ve efsun oranları sabittir. Silah/zırh vardır. Server 13 gündür aktiftir.

Metin2 Turkuaz, 119-120 level aralığındadır. Betalı ve kyanitlidir. Lycan, simya, kuşak, tılsım, misilleme ve yeni beceriler yoktur. Kemer, levelli pet, kostüm olan serverda efsun oranları sabittir. Server 62 gündür aktiftir.

Metin2 serverler arasında;

Editli ve editsizserverler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir