Metin2 Reklam

Bugüne kadar başarısız olan tüm çalışmalarınızı unutun. Sizlere sağladığımız gelişmiş hedefleme, geniş kitle stratejisi, yakın, benzeri, özel ilgi alanları, arama bazlı, görsel, video bazlı tüm reklam çalışmaları bir üst segmente çıkartarak professional bir şekilde yapıyoruz.

E-Dijital

Bugüne kadar başarısız olan tüm çalışmalarınızı unutun. Sizlere sağladığımız gelişmiş hedefleme, geniş kitle stratejisi, yakın, benzeri, özel ilgi alanları, arama bazlı, görsel, video bazlı tüm reklam çalışmaları bir üst segmente çıkartarak professional bir şekilde yapıyoruz.

banner_vector6

Hizmetlerimiz

  Google Gözünde Metin2 Pvp

6 Yıllık bir tecrübe. Başarılı bir hedefleme çok büyük ayrıntıdır. Reklam sizlere yeni oyuncuların tespitini yapar. Görüntülü, video, arama ağı, gibi reklamlarla sizleri başarıya ulaştırıyoruz. Kendimize ait %85’lik başarı oranını yakalayan kitlelerimize reklam gösteriyoruz. Bu sayı oldukça büyük. Metin2 Pvp sektöründe bu adımları atmanız sizi ve kitlenizi toparlamanızda önemli bir yol izlemekt

Facebook reklam görseli

  Facebook Reklamları

Sosyal medya reklam alanları açısından oldukça önemli bir platformdur. Google & Facebook reklamları başarılı bir şekilde reklam verildiği taktirde sizleri başarıya götürecek önemli anahtarlardan bir tanesidir. Yanlış Hedef kitle’ye reklam vermenin cezasını bütçeleriniz ile ödemektesiniz. Bunu %85’lik gibi bir oranla en az düzeye indiriyoruz. Doğru reklam doğru kişiye gösterildiğinde başarılı olur. Tüm metin2 pvp kullanıcılarına reklam göstermenin hiç bir mantığı yoktur.

    Grafik Tasarım & Trailer

Bir ürünü satmak için en iyi araç görseldir. Bir oyuncunun oynaması için de en iyi araç görsel olacaktır. Başarılı bir şekilde görsel çalışmalarınızı uzman kadromuzla yapıyoruz.

banner_vector6

Bilgisayar resmi

  Web Tasarım

Metin2 Pvp Sektöründe en başarılı tasarımlara imza atan ekibimizle sizlerin karşısına çıkıyoruz. Metin2 Sunucuları‘ndan Yüzlerce paket içeriğine kadar dilediğinizi seçme şansını sizlere sunuyoruz.

  Metin2 Pvp Hedef Kitlesi

Bu zamana kadar vermiş olduğunuz tüm hedef kitlelerini unutmanın tam vakti. Çünkü başarılı ve denenmiş %85’lik doğru bir hedef kitleye reklamlarınızı gösteriyoruz. Her zaman doğru hedef kitle daha az bütçe, yanlış hedef kitle ise daha fazla bütçe gerektiren bir durumdur. Sınırları aşıyor, Kendi hedef kitlemize doğru reklamları doğru anda gösteriyoruz.

Bilinen tüm hedef kitlelerin üstünde bir kitle düşünün. Büyük ve doğru hedef kitle.

banner_vector6
Grafik İstatislik

  Metin2 Server Bilinirliği

Metin2 Sektöründe rakipleriniz oldukça geniştir. Sürekli açılan serverler arasına bilinmeniz bir o kadar da zor. Doğru hedefleme kitlenize uygun reklamlar sayesinde Server bilinirliğinizi arttırıyoruz.

  6 Yıllık bir deneyim. %85 Doğru hedef kitle, güvenilir sistem, professional reklam anlayışı, doğru reklam fazla oyuncu düşüncesiyle çıktığımız bu yolda siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Aşağıya bizlere ait referansları görebilir, sorabilir, bilgi alabilirsiniz. Metin2 Pvp Serveriniz var ise ve doğru reklam çalışması yapmak istiyorsanız çözümün adresi sadece edijital.net Yanlış reklam sistemlerinden bir an önce kurtulmanız, daha iyi reklamlar vererek daha iyi sonuçlar almanızı hedefliyoruz.