Metin2 PVP server seçerken nelere dikkat edilmeli?

Metin2 PVP server seçerken nelere dikkat edilmeli?

PVP server oyuncuları kalıcı bir server bulamamaktan şikâyetçi olur. Son yıllarda çıkan sunucuların birçoğu her ne kadar kalıcı olma sözü ile açılışını yapsa da kısa bir süre sonra bu sunucular kendilerini kapanan serverler arasında bulmaktadır.

Bu da o serveri seçen oyuncuların mağdur olmasına neden olur. Eğer siz de geçici sunucularda oynamaktan sıkıldıysanız ve kalıcı bir server arıyorsanız bunun için https://www.mt2yenipvplerserverler.com/ sitesine göz atmalısınız. Bu sitede yer alan tüm serverler güncel ve açık sunucular arasından seçilmekte ve o sunucunun online durumu canlı olarak sizlere aktarılmaktadır. Bu sayede bir serveri seçmeden önce o serverdeki oyuncu yoğunluğuna bakabilir ve seçimlerinizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

Pvpserverlerin özellikleri birbirine göre farklı olabilir. Özellikle son yıllarda çıkan pvp sunucuların oyuncuların istekleri doğrultusunda oluşturulduğu için server özellikleri birbirine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle oyuncular bir pvp sunucusu seçmeden önce ilk olarak nasıl bir sunucuda oynamak istediğine karar vermelisiniz. Oynamak istediğiniz pvp sunucusunu belirledikten sonra ise yapmanız gereken bu özelliklere uygun sunucuları belirlemek olacaktır. Bu sayede oynayacağınız oyun sunucularını daha kolay belirleyebileceksiniz. Oynamak istediğiniz sunucunun gerekli tüm dosyalarını indirdikten sonra da kullanıcı adınızı ve şifrenizi yaparak o sunucuya kaydınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Metin2 artık daha geniş seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Eskiden pvp olarak tabir edilen sunucuların özellikleri sınırlıydı. Günümüzde ise bu sunucular kendi aralarında bile kolay, orta ve zor server olarak ayrılmaktadır. Eğer resmi olmayan sunucularda oynarken biraz zorluk olsun isterseniz orta seviyedeki serverleri daha fazla zorluk olmasını isterseniz zor seviyedeki pvpserverleri seçebilirsiniz. Eğer hiç emek harcamadan direk oyuncular ile mücadele etmek istiyorsanız bu durumda kolay sunucuları seçmeniz yeterli olacaktır. Kısacası pvp sunucular ile siz de aradığınızı kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Nasıl bir sunucuda oynamak istediğinize karar verdikten sonra siz de server listesinden istediğiniz sunucuyu seçebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Kayıt yapmak ise sadece birkaç saniyenizi alacağı için ufak bir işlemden sonra pvp sunucularında oynamaya başlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir