Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Severler

metin2 pvp

Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Severler hakkında detaylı bilgiler ve çıkarımlar ile karşınızdayız. Bu oyun tam bir bağımlılık yaratacak cinsten. Günümüzde artık online oyun olarak bakıldığında birçok oyun hizmeti bulunmaktadır ve bazılarının artık lisansı çıkarttırılarak turnuvalar oluşturulmaya başlanmıştır. Bundan 5 – 6 yıl önce daha yaygın olan metin2 artık yerini metin2 pvp serverlarına bırakmıştır. İnsanlar artık kendi sunucularını açabilmektedir, ayrıca yaygın olarak kullanılan skype gibi, teamchat gibi uygulamalar ile arkadaşları ile bir metin2 pvp ye başlayarak, kendi grubu ile oyun oynamaktadır.

Metin2 de ki grup ismi lonca demektir ve bir lonca lideri olarak bütün arkadaşlarını o gruba dahil eder. Ayrıca bireysel olarak herkes kendi hesaplarını kastıktan sonra asıl oyun savaşlarda başlar ve savaşmak için oynandığında metin2 pvp daha çok tercih edilen oyun haline gelmiştir.

Metin2 Pvp Severler

Birçok metin2 pvp server bulunmaktadır, bunlardan oyun tarzınıza uygun istediğiniz, çeşidini seçebilirsiniz. Bunlar arasında, normal metin 2’yi biraz daha andıran emek server diye hitap edilen oyun bulunmaktadır. Emek server da oyuncular her şeyi daha yavaş yapar ve zaman almaktadır. Adı üstünde emek harcanarak bir yerlere gelinmektedir. Bunun dışında emek server olmayan oyunlarda direk level alınarak başlanır ve bir an önce herkes kendi takımını kurarak veya bire bir savaşlar atarak oyununun tadını çıkarır.

Editsiz Pvp Server

Editsiz pvp serverlar, daha çok ilk metin 2’yi anım satmaktadır ve oyuncular hiçbir item de edit olmadan oyunlarını sürdürerek biraz daha kıyasıya rekabet ortamı yaratabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir