EdiLee ‘nin Öncülüğünde Açılıyor!

Metin2’nin Yeni Sunucusu Efsane Oyuncu EdiLee ‘nin Öncülüğünde Açılıyor!

Metin2’nin efsane oyuncu EdiLee ve arkadaşlarının isteklerine göre dizayn edilen server yarın açılıyor!

Metin2,  Steam Türk sunucu ve Global sunucusunun ardından yeni bir sunucu açma kararı verdi.

Metin2 ‘nin Ülkemize ilk girdiği yıllarda en yüksek leveli ve en güçlü karakteriyle EdiLee isminde bir kahraman ortaya çıkmıştı. Oyunu oynayan hemen hemen herkesin tanıdığı EdiLee, Gameforge yetkilileriyle bir araya gelerek eşi ve benzeri olmayacağı belirtilen bir projeye imza attığını belirtmişti.

blank

EdiLee hakkında daha önce sosyal platformlardan çıkan Metin2 PvP sunucu açacak haberleri de Gameforge ‘un açıklamasının ardından son bulmuş oldu.

23 Ağustos 2017 tarihinde açılacağı belirtilen yeni Türkiye sunucusu diğer sunuculardan farklı olacağı EdiLee ve diğer oyuncuların isteklerine göre baştan yaratılan oyun yarın Metin2 severler ile buluşacak.

Gameforge, Metin2 PvP ‘leri bir yandan kapatmak ile uğraşırken bir yandan da yeni sunucusuyla oyuncuları tekrar bünyesi altında toplamak istiyor.

Metin2 resmi forumunda bu konu hakkında tartışmalar sürerken, EdiLee yeni açılacak serverde GM olmayacağını diğer oyuncular gibi en baştan başlayacağını belirtti.

Gameforge sunucu hakkında yaptığı açıklamada diğer sunuculardan yeni açılacak sunucuya geçişler olmayacağını dolayısıyla her oyuncunun eşit şartlarda ve aynı koşullarda oyunu oynayacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir