2020 Haziran Ayında Açılacak Pvp Serverler

2020 Haziran Ayında Açılacak Pvp Serverler

2020 yılının haziran ayı pvp serverler için online oyuncu sayısının arttığı bir aydır. Pvp server girişimcileri yaz ayarlarının başladığı bu günlerde her sene olduğu gibi yeni pvp server açılışlarını duyurmuşlardır. Başarılı bir pvp server için oyun açılışının önceden duyurulması gerekir. Pvp serverler oyuncuları da açılışını önceden duyurmaya başlamış bir pvp servere henüz açılmadan kaydolarak açılış saatinde girmek ister. Bunun sebebi oyuncuların, karakterlerini eşit bir şekilde aynı anda başlayarak geliştirme yapmaya çalışmalarıdır. Pvp tercihi yapmak isteyen bir oyuncu çok önceden açılan bir oyuna başlamak istemez. Çünkü yeni başlayacağı oyunda diğer oyuncularla büyük seviye ve eşya farkları mevcut olacaktır. Bu farkı kapatmak içinse çok vakit harcaması gerekecektir. Ancak bu oyuncular gelişmek için vakit harcarken, gelişmesini bir nebze tamamlamış oyuncular da bu esnada gelişmeye farkı açmaya devam edecektir. Dolayısıyla yeni pvp servere başlamak çok çok önemli bir olaydır.

Haziran Ayında Açılacak Pvp Serverler

  • Sultanwar (Knight Online – 5 Haziran Cuma Günü 21:00’da Açılış)
  • Curemt2 (Metin2 – 5 Haziran Cuma Günü 20:00’da Açılış)
  • Stunmt2 (Metin2 – 12 Haziran’da Açılış, saati belli değil)
  • Ragnarmt2 (Metin2 – 12 Haziran Cuma 21:00’da açılıyor)
  • Bahar2 (Metin2 – 12 Haziran’da Açılıyor, saati belirsiz)

Görüldüğü üzere birçok oyun açılışını 12 Haziran’da yapmaktadır. Yazın başladığı şu günlerde oyun açmak için tam da isabetli güzel bir tarih. Birçok oyunun bu günde açılış yapması birbirlerine de rakip olacakları gerçeğini değiştirmiyor. Bu metin2 pvp serverler arasında başarılı olacak oyun ise iyi özelliklere sahip ve reklam bütçesini iyi ayarlamış server olacaktır.

Başlamak istediğiniz oyuna karar vermeniz aşamasında yardımcı olmak adına bu oyunların temel özelliklerinden bahsedelim. Sultanwar 1 level başlangıçlı bir farm emek serverdir. Sultanwar bu özellikteki oyunun diriliş serveri altında yayınlayacaktır. Curemt2 ise 55 levelde başlayıp 120 levelde bitişe ulaşabileceğiniz orta zorlukta bir metin2 pvp serverdir. Stunmt2 de curemt2 oyunuyla aynı yapıya ve özelliklere sahip bir oyundur. Bahar2 1 – 99 seviye arası olan emek bir server olarak görünen ancak hem emek hem de orta server arası bir oyundur. Ragnarmt2 de yine orta emek bir serverdir ve tıpkı bahar2 gibi 1 levelde başlar, 99 levelde son seviyeye ulaşırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir